Yeni Akit Kayıp ilanı vermek    

Yeni Akit Gazetemize Kaybettiğiniz kimlik, cüzdan, evrak, fatura, irsaliye adı, vasfı ne olursa olsun vereceğiniz gazete ilanı kimi zaman mecburiyetten verdiğiniz ilanlar kimi zamansa mecbur olmamasına rağmen sadece kendinizi güvence altına almak üzere verdiğiniz ilanlardır.

Kayıp ilanları fiyatlamaları yapılırken ne amaçla verdiğinizden ziyade hangi gazeteye verdiğinizin, hangi baskı bölgesinde yayınlanmasını istediğinizin ve ilanda kullandığınız kelime sayısı önemlidir.
İlan merkezimiz aracılığı ile vereceğiniz kayıp ilanları, deneyimli personellerimiz aracılığı ile asgari maliyetlere yayınlanacak ve kesinlikle işinizi %100 çözebilecek şekilde düzenlenecek ve yayınlanacaktır. İlan büromuz ile vereceğiniz kayıp ilanları en ekonomik fiyatlamalar ile yayınlanacak ve sizin için daha ucuza gelecektir.
İlan Servisi Türkiye geneli ya da sadece yaşadığınız bölge de ilan yayınlayabilmekte olup gazete tercihi tamamen size bırakılmıştır. Kayıp ilanlarınızı her gün saat 16′ya kadar verdiğiniz durumda ertesi gün okumuş olduğunuz gazete de takip edebilme imkânına sahipsiniz.
İster kaybedin, çaldırın, ya da başınızdan istenmeyen bir olay geçmesinden dolayı yitirin, yıpranmış olsun veya zayi söz konusu belge, kimlik kartı, cüzdan ya da değerli kâğıtlar için gazete de ilan yayınlatmanız tamamen sizin menfaatinize bir hareket olacaktır.
Kayıp ilanları maalesef hiç bir gazetede ücretsiz yayınlanamamaktadır. Her gazetenin asgari bir kâğıt masrafı, personel, yönetim v.s masrafları olduğu gerçeği ücretsiz ilan yayınlamayı imkânsız kılmaktadır. Ücretsiz kayıp ilanı yayınladığını söyleyen kimi web siteleri gerçekten ilan yayınlamaktadır. Fakat web sitesinde yani internet ortamında yayınlanmış bir ilanın hukuki olarak bir geçerliliği bulunmadığı görüşü ağır basmaktadır. Bizim açımızdan da gazete ile net arasındaki fark gayet açıktır, ne varki ilan merkezimizde oldukça ucuza mal edebileceğiniz şekilde ilan yayınlatma imkânına sahipsiniz.
Sabah, Hürriyet, Zaman, Star, Milliyet, Posta ya da Cumhuriyet veya diğerleri hangi gazete okuru olursanız olun akşam saat 17.00 ye kadar ilan servisimizi arayın ve deneyimli personellerimiz mutlaka sizin bütçenizi yormaksızın en asgari fiyatlarla ilanlarınızı yayınlayabileceklerdir hemde istediğiniz il’de, istediğiniz gazetede.

Yeni Akit kayıp ilanı ver, ilan vermek, kayıp ilanı nasıl verilir, Kayıp, Kimlik ilanları, paso, öğrenci kimlik kayıpları, otobüs iete kartları kayıp ilanları, Sabah Kayıp İlanı, seri ilan, sabah, ehliyet, kimlik kartı, Fatura, Yazarkasa Ruhsatı, Plaka, Hesap Cüzdanı, Alındı Makbuzu, Hisse senedi, Personel Kimliği, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, Lise Diploması, TARİFELER, Yeni Asır, Yeni Asır, HABERLER, zayi ilan, Hürriyet Kayıp İlanı, Milliyet Kayıp İlanı, milliyet, hürriyet, askeri kimlik, Personel kimliği, Ruhsat, Kredi kartı, Vergi Levhası, Çek, Gemi adamı belgesi, Ödeme kaydedici cihaz, Bağkur Sağlık Karnesi, Su Güvence Makbuzu, Akbil kartı, Habertürk, Kayıp İlanları, Cumhuriyet, zayii ilan, kayıp ilanı, gazete seri ilan, Posta Kayıp İlanı, posta, nüfus cüzdanı, diploma, Öğrenci Kimliği, Sağlık Karnesi, Gümrük Beyannamesi, Bankamatik kartı, Senet, Pilotluk belgesi, SSK Sağlık Karnesi, İş yeri yada Kurum Kimliği, Öğrenci Pasosu, Gereken Belgeler, Örnek Kayıp İlanı, İLAN FORMU, Zaman,

        

%>