Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, HABERLER, Bankamatik kartı, Hürriyet Kayıp İlanı, Öğrenci Pasosu, askeri kimlik, Çek, Sabah Kayıp İlanı, Su Güvence Makbuzu, ehliyet, Hisse senedi, Yeni Asır, Sağlık Karnesi, Pilotluk belgesi, Örnek Kayıp İlanı, Ruhsat, Ödeme kaydedici cihaz, Kayıp İlanları, Yazarkasa Ruhsatı, Personel Kimliği, posta, Yeni Asır, Gümrük Beyannamesi, zayi ilan, SSK Sağlık Karnesi, milliyet, İLAN FORMU, Kredi kartı, seri ilan, Akbil kartı, kimlik kartı, zayii ilan, Hesap Cüzdanı, Posta Kayıp İlanı, Lise Diploması, diploma, Senet, Milliyet Kayıp İlanı, Gereken Belgeler, Personel kimliği, Gemi adamı belgesi, Habertürk, Fatura, Alındı Makbuzu, TARİFELER, Öğrenci Kimliği, İş yeri yada Kurum Kimliği, hürriyet, Zaman, Vergi Levhası, Bağkur Sağlık Karnesi, sabah, Cumhuriyet, Plaka, gazete seri ilan, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, nüfus cüzdanı, kayıp ilanı,

        

%>