Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, Sağlık Karnesi, Hisse senedi, Su Güvence Makbuzu, kayıp ilanı, Hürriyet Kayıp İlanı, nüfus cüzdanı, Plaka, Bağkur Sağlık Karnesi, Zaman, Fatura, Gemi adamı belgesi, Gereken Belgeler, Posta Kayıp İlanı, kimlik kartı, Kredi kartı, SSK Sağlık Karnesi, Yeni Asır, Ruhsat, Pilotluk belgesi, Yeni Asır, Sabah Kayıp İlanı, askeri kimlik, Bankamatik kartı, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, Cumhuriyet, hürriyet, Öğrenci Kimliği, Alındı Makbuzu, Habertürk, Milliyet Kayıp İlanı, diploma, Hesap Cüzdanı, Akbil kartı, İLAN FORMU, zayi ilan, posta, Yazarkasa Ruhsatı, Ödeme kaydedici cihaz, Örnek Kayıp İlanı, ehliyet, Çek, Öğrenci Pasosu, HABERLER, gazete seri ilan, sabah, Vergi Levhası, İş yeri yada Kurum Kimliği, TARİFELER, Personel kimliği, Senet, Lise Diploması, zayii ilan, Gümrük Beyannamesi, Personel Kimliği, Kayıp İlanları, seri ilan, milliyet,

        

%>