Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, Plaka, Gemi adamı belgesi, zayi ilan, SSK Sağlık Karnesi, Yeni Asır, sabah, Cumhuriyet, Personel kimliği, kayıp ilanı, Gümrük Beyannamesi, Hisse senedi, Bağkur Sağlık Karnesi, Milliyet Kayıp İlanı, Gereken Belgeler, posta, Yeni Asır, ehliyet, Vergi Levhası, Senet, Personel Kimliği, Sabah Kayıp İlanı, Su Güvence Makbuzu, hürriyet, Zaman, diploma, Yazarkasa Ruhsatı, Çek, İş yeri yada Kurum Kimliği, Posta Kayıp İlanı, Lise Diploması, Kayıp İlanları, askeri kimlik, Öğrenci Kimliği, Hesap Cüzdanı, Ödeme kaydedici cihaz, Hürriyet Kayıp İlanı, Öğrenci Pasosu, TARİFELER, kimlik kartı, zayii ilan, Ruhsat, Bankamatik kartı, Alındı Makbuzu, seri ilan, Akbil kartı, Örnek Kayıp İlanı, nüfus cüzdanı, HABERLER, Fatura, Kredi kartı, Pilotluk belgesi, gazete seri ilan, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, Habertürk, milliyet, İLAN FORMU, Sağlık Karnesi,

        

%>