Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, Hesap Cüzdanı, Hürriyet Kayıp İlanı, Çek, Posta Kayıp İlanı, Senet, Sabah Kayıp İlanı, Hisse senedi, Milliyet Kayıp İlanı, Gemi adamı belgesi, Pilotluk belgesi, Alındı Makbuzu, Ödeme kaydedici cihaz, İş yeri yada Kurum Kimliği, Personel Kimliği, hürriyet, Bağkur Sağlık Karnesi, posta, SSK Sağlık Karnesi, sabah, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, milliyet, Akbil kartı, nüfus cüzdanı, Öğrenci Pasosu, kimlik kartı, Lise Diploması, askeri kimlik, Su Güvence Makbuzu, diploma, Gereken Belgeler, ehliyet, Yeni Asır, Personel kimliği, Habertürk, Sağlık Karnesi, Örnek Kayıp İlanı, Fatura, TARİFELER, Ruhsat, Kayıp İlanları, Öğrenci Kimliği, kayıp ilanı, Zaman, Yazarkasa Ruhsatı, Yeni Asır, Vergi Levhası, Cumhuriyet, Gümrük Beyannamesi, İLAN FORMU, Plaka, zayi ilan, HABERLER, Kredi kartı, gazete seri ilan, zayii ilan, Bankamatik kartı, seri ilan,

        

%>