Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, nüfus cüzdanı, Personel Kimliği, milliyet, İş yeri yada Kurum Kimliği, kayıp ilanı, sabah, Ödeme kaydedici cihaz, posta, Alındı Makbuzu, hürriyet, Pilotluk belgesi, Gemi adamı belgesi, Hisse senedi, zayii ilan, Senet, HABERLER, Çek, İLAN FORMU, Hesap Cüzdanı, Cumhuriyet, Milliyet Kayıp İlanı, Bankamatik kartı, Yeni Asır, Sabah Kayıp İlanı, Kredi kartı, Zaman, Posta Kayıp İlanı, Plaka, Kayıp İlanları, Hürriyet Kayıp İlanı, Gümrük Beyannamesi, TARİFELER, seri ilan, Vergi Levhası, Örnek Kayıp İlanı, gazete seri ilan, Yazarkasa Ruhsatı, Habertürk, zayi ilan, Öğrenci Kimliği, Yeni Asır, Ruhsat, Gereken Belgeler, Fatura, Su Güvence Makbuzu, Sağlık Karnesi, Lise Diploması, Personel kimliği, Öğrenci Pasosu, ehliyet, Akbil kartı, diploma, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, askeri kimlik, SSK Sağlık Karnesi, kimlik kartı, Bağkur Sağlık Karnesi,

        

%>