Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, Ruhsat, Kredi kartı, Gemi adamı belgesi, Bağkur Sağlık Karnesi, Su Güvence Makbuzu, Kayıp İlanları, kayıp ilanı, zayii ilan, gazete seri ilan, posta, diploma, Öğrenci Kimliği, Bankamatik kartı, Pilotluk belgesi, SSK Sağlık Karnesi, Gereken Belgeler, Zaman, seri ilan, sabah, ehliyet, Yazarkasa Ruhsatı, Hesap Cüzdanı, Alındı Makbuzu, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, Yeni Asır, Yeni Asır, Hürriyet Kayıp İlanı, milliyet, Personel kimliği, Vergi Levhası, Çek, Ödeme kaydedici cihaz, Akbil kartı, HABERLER, Habertürk, Cumhuriyet, Posta Kayıp İlanı, nüfus cüzdanı, Sağlık Karnesi, Gümrük Beyannamesi, Senet, İş yeri yada Kurum Kimliği, Öğrenci Pasosu, Örnek Kayıp İlanı, Sabah Kayıp İlanı, kimlik kartı, Fatura, Plaka, Hisse senedi, Personel Kimliği, Lise Diploması, TARİFELER, İLAN FORMU, zayi ilan, Milliyet Kayıp İlanı, hürriyet, askeri kimlik,

        

%>