Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, Habertürk, posta, Kayıp İlanları, nüfus cüzdanı, Cumhuriyet, kayıp ilanı, zayii ilan, diploma, Sağlık Karnesi, Öğrenci Kimliği, Gümrük Beyannamesi, Bankamatik kartı, Senet, Pilotluk belgesi, İş yeri yada Kurum Kimliği, seri ilan, SSK Sağlık Karnesi, Sabah Kayıp İlanı, Öğrenci Pasosu, Gereken Belgeler, Örnek Kayıp İlanı, Zaman, sabah, İLAN FORMU, kimlik kartı, ehliyet, Fatura, Yazarkasa Ruhsatı, Plaka, Hesap Cüzdanı, Hisse senedi, Alındı Makbuzu, zayi ilan, Personel Kimliği, Hürriyet Kayıp İlanı, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, Lise Diploması, Milliyet Kayıp İlanı, Yeni Asır, TARİFELER, hürriyet, milliyet, Yeni Asır, askeri kimlik, HABERLER, Personel kimliği, Ruhsat, Vergi Levhası, Kredi kartı, Çek, Gemi adamı belgesi, Ödeme kaydedici cihaz, Bağkur Sağlık Karnesi, gazete seri ilan, Akbil kartı, Posta Kayıp İlanı, Su Güvence Makbuzu,

        

%>