Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, İLAN FORMU, Personel kimliği, Hisse senedi, Gereken Belgeler, hürriyet, Yazarkasa Ruhsatı, İş yeri yada Kurum Kimliği, Kayıp İlanları, Hürriyet Kayıp İlanı, kimlik kartı, Bankamatik kartı, Akbil kartı, HABERLER, Sağlık Karnesi, Gemi adamı belgesi, Yeni Asır, posta, Vergi Levhası, Personel Kimliği, Zaman, Posta Kayıp İlanı, askeri kimlik, Hesap Cüzdanı, Öğrenci Pasosu, kayıp ilanı, zayii ilan, Fatura, Pilotluk belgesi, Habertürk, zayi ilan, sabah, Gümrük Beyannamesi, Bağkur Sağlık Karnesi, Yeni Asır, Sabah Kayıp İlanı, diploma, Çek, Lise Diploması, Ruhsat, Alındı Makbuzu, Örnek Kayıp İlanı, gazete seri ilan, milliyet, Plaka, SSK Sağlık Karnesi, Cumhuriyet, Milliyet Kayıp İlanı, ehliyet, Senet, Su Güvence Makbuzu, Öğrenci Kimliği, Ödeme kaydedici cihaz, TARİFELER, seri ilan, nüfus cüzdanı, Kredi kartı,

        

%>