Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

Geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Hürriyet, Posta, Sabah, Star, Yeni Akit, Yeni Asır vb. gazetelere verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.zayiilan.net web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarına da ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.
Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gazetelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, Hürriyet Kayıp İlanı, Hesap Cüzdanı, ehliyet, Plaka, zayi ilan, Yazarkasa Ruhsatı, kimlik kartı, Fatura, zayii ilan, Cumhuriyet, sabah, Kayıp İlanları, Habertürk, Su Güvence Makbuzu, Akbil kartı, Bağkur Sağlık Karnesi, Ödeme kaydedici cihaz, Sabah Kayıp İlanı, Gemi adamı belgesi, Çek, seri ilan, Kredi kartı, Vergi Levhası, diploma, Ruhsat, nüfus cüzdanı, İLAN FORMU, Zaman, kayıp ilanı, posta, Örnek Kayıp İlanı, Gereken Belgeler, Öğrenci Pasosu, SSK Sağlık Karnesi, İş yeri yada Kurum Kimliği, Pilotluk belgesi, Posta Kayıp İlanı, Senet, Bankamatik kartı, Personel kimliği, gazete seri ilan, Gümrük Beyannamesi, Öğrenci Kimliği, askeri kimlik, Sağlık Karnesi, HABERLER, milliyet, Yeni Asır, TARİFELER, hürriyet, Yeni Asır, Lise Diploması, Emekli Sandığı Sağlık Karnesi, Personel Kimliği, Milliyet Kayıp İlanı, Alındı Makbuzu, Hisse senedi,

        

%>